Apie Mus

Apie Mus

Apie Mus

“Happy Balloon” nuspalvins Jūsų dieną kokybiškais, žaismingais, ryškiais balionais, balionais pripildytais helio dujomis, balionų puokštėmis, kompozicijomis. Balionai pripildyti heliu nuo 1.1 eur. Šaulių mieste galimas pristatymas už papildomą mokestį. Pradžiuginkite brangų žmogų dovanodami balionų, ne tiesiog balionų, o išskirtinę spalvų, dydžių ir formų kompoziciją iš “Happy Balloon”. Turime netgi originalių metro dydžio balionų, kurie tikrai nustebins nuo mažiausio balionų gerbėjo iki garbaus senjoro! Perkant didesnį kiekį esame linkę derėtis, kad Jums patiktų ne tik balionai, bet ir palanki kaina.

„Happy Balloon“ gali papuošti Jūsų šventę ne tik Šiauliuose, balionus (nepripūstus) turite galimybę užsisakyti internetu www.happyballoon.lt Garantuojame greitą, kokybišką aptarnavimą bei pristatymą.

Juk tikra tiesa, kad balionai puiki dovana! Taip pat heliu pripildyti balionai tinka papuošti namus ar kitą erdvę švenčiant gimtadienius, minint sukaktis, krikštynas. Nepamirškime mergvakarių, bernvakarių, fotosesijų, darbo vakarėlių. O kaip gi vestuvės? Juk laikrodžiui mušant vidurnaktį į orą galima leisti ne tik fejerverkus, bet dangų nuspalvinti gausybe fantastiškų helio balionų! „Happy Balloon“ suteiks Jūsų progoms išskirtinumo, o fotografijose užfiksuotoms akimirkoms subtilaus prieskonio.

 

Norite užsisakyti? „Happy Balloon“ galite parašyti socialiniame tinkle „Facebook“, paskambinti  Tel. nr. 862469431 arba 863043739,  el.paštas info@happyballoon.lt